Cultuurraad

De Cultuurraad van Zonnebeke komt drie maal in het jaar samen en is samengesteld uit volgende leden:

Ingrid Vandepitte* Schepen van cultuur
Ambtshalve
Goudbergstraat 2, Passendale
M 0472 95 54 68 - ingridvandepitte@skynet.be
Kristof Pector* Diensthoofd cultuur
Secretariaat
Langemarkstraat 8, Zonnebeke
T 051 48 00 61 -  cultuur@zonnebeke.be
Carine Forrez De Reutelnoot Oude Kortrijkstraat 66, Beselare
M 0478 35 30 93 - carineforrez@skynet.be
Mariette Labens* Markant Zonnebeke Passendalestraat 5, Zonnebeke
T 051 77 91 15 - noelvandewiele@pandora.be
Ann Strobbe Zonnebeke Verenigt Tresoriersstraat 1A, Zonnebeke
T 051 77 88 88 - annstrobbe@scarlet.be
Philippe Rassalle KWB Geluveld Zandvoordestraat 21, Geluveld
M 0475 91 60 47 - philippe.rassalle@skynet.be
Karin Rosseel* Markant Passendale Passendalestraat 47, Passendale
M 0478 94 24 01 - karin.rosseel@hotmail.com
Sam Algoet Davidsfonds Beselare Sportlaan 31, Beselare
M 0486 83 64 20 - info@samuelalgoet.be
Bernard Poullet* Davidsfonds Passendale Passendalestraat 229, Passendale
M 0497 11 20 75 - hubert.ryckebosch@skynet.be
Paul Vanlerberghe St. Cecilia Passendale Kraaiveldstraat 14a, Passendale
T 051 77 13 16 - paul.vanlerberhe@telenet.be
Bernard Bouckaert Heksenstoet Beselare VZW Nieuwsstraat 27, Beselare
T 057 46 75 58 - bbouckaert@telenet.be
Dirk Ooghe De Zonnebeekse Heemvrienden Ieperstraat 62, Zonnebeke
T 051 77 76 62 - dirk.ooghe@telenet.be
Bernard Verbrugghe* Molenarelst Feestcomité Spilstraat 91, Zonnebeke
M 0479 39 82 73 - bernardverbrugghe@skynet.be
Geert Cardoen St. Cecilia Beselare Sportlaan 22, Beselare
M 0498 14 50 88 - geert.cardoen@hotmail.com
Mieke Vergauwe KVLV Passendale Ravestraat 3, Passendale
T 051 77 73 00 - miekevergauwe@hotmail.com
Lieven Dejonckheere* St. Cecilia Zonnebeke Roeselarestraat 74, Zonnebeke
T 051 78 02 40 - lieven.dejonckheere1@telenet.be
Nicole Dejonckheere Gezinsbond Passendale Vijfwegenstraat 2, Passendale
T 051 77 72 01 - patrick.denorme@scarlet.be
Hildegard Debrabandere*   Oude Wervikstraat 1, Beselare
M 0486 29 11 21 - hildegarddebrabandere@telenet.be
Noël Vandewiele* Gezinsbond Zonnebeke Passendalestraat 5, Passendale
T 051 77 91 15 - noelvandewiele@pandora.be
Germain Leenknegt Centrumcomité Passendale Rozestraat 25, Passendale
germain@kantoorleenknegt.be
Staf David* Beselaars Archief Beselarestraat 245, Beselare
T 057 46 60 72 - davidverschoot@gmail.com
Peter Reynaert Zorgcentrum Zonnebeke Ieperstraat 54, Zonnebeke
T 051 46 09 90 - directie@zorgcentrumsintjozef.be
Lieven Calis Davidsfonds Zonnebeke Foreststraat 7, Zonnebeke
calis.missine@pandora.be
Piet Hooijmans*   Spilstraat 50, Beselare

 

*Deze leden zitten ook in de Raad van Bestuur