Sportraad

Verenigingen of personen die in Zonnebeke actief zijn op vlak van sport, worden hier gegroepeerd en krijgen zo inspraak in het sportgebeuren. Communicatie tussen de sportbeoefenaars en het gemeentebestuur is een belangrijk element binnen de sportraad. Jaarlijks worden de prestaties van een sportclub of -individu in de kijker gezet en reikt de sportraad de sporttrofee uit.

Gemeenteraadsbeslissing erkenning sportraad

Verslagen van de sportraad

De sportraad komt twee à drie maal per jaar samen en is als volgt samengesteld:

Gemeenschappelijke E-mail

Hans van Bockstael Voorzitter Sportraad hans.vanbockstael@skynet.be 
Ronny Vandamme KEVC Beselare ronnyvandamme@skynet.be 
Jean-Pierre Demeestere Badminton Beselare Jeanpierre.demeestere@base.be
Bernard Verbrugghe Eendracht maakt macht bernard.verbrugghe@skynet.be 
Jules Eeckhout Karaté Budo Okano  
Antonia Vandeweghe De Wijzer antionavandeweghe@gmail.com
Daniel Vander Meiren WTC Zonnebeke info@wtc.zonnebeke.be
Ruddy Vandelannoote BS Geluveld r.vandelannoote@telenet.be
Joris Deman S-Plus Sportwerking joris.deman@euphangnet.be
Roger Cloet VWT Geluveld roger.cloet@telenet.be
Lieven Pattyn TTC Zonnebeke Free Time Tafeltennis lievenpattyn@skynet.be
Marc Vanpeteghem FC-Passendale marc.vanpeteghem1@telenet.be
Patrick Syx Boogschutters Geluveld patricksyx@hotmail.com
Albert Vandenbulcke Veloclub vlug & sterk albert.vandenbulcke@telenet.be
Bart Vanmassenhove De Drevetrotters bartvanmassenhove@skynet.be
Stien Ramant Gemeenteschool De Zonnebloem
Secretaris Sportraad
stien_ramant@hotmail.com
Roger Boscart Wielerclub 't Hoekske roger.boscart1@telenet.be
José Degraeve KSC-Zonnebeke jose.degraeve@proximus.be
Sebastien Leenknegt Sportgangmaker De Biesweide sebastienleenknegt@telenet.com