Financiën

Langemarkstraat 8
8980 Zonnebeke

T 051 48 00 70
rekendienst@zonnebeke.be
 

Contactpersonen:

Financieel beheerder Gerard Straetemans T 051 48 00 72
gerard.straetemans@zonnebeke.be

Administratief medewerker

Administratief medewerker

Bram De Zutter

Michaël Vansteenkiste

bram.de.zutter@zonnebeke.be

T 051 48 00 70
michael.vansteenkiste@zonnebeke.be

Administratief medewerker Katia Bonnez
 

T 051 68 03 90
katia.bonnez@zonnebeke.be

Administratief medewerker Gina Desrousseaux T 051 48 00 71
gina.desrousseaux@zonnebeke.be
Administratief medewerker Ann Van Eeckhoutte T 051 68 03 82
ann.van.eeckhoutte@zonnebeke.be

Administratief medewerker OCMW

 

Christine Alleman

 

T 051 48 01 13
christine.alleman@ocmwzonnebeke.be

OPENINGSUREN
  VM NM
Maandag t.e.m. vrijdag Op afspraak Op afspraak
Zomer- en kerstvakantie Op afspraak Gesloten
Gesloten op feest- en brugdagen